Rise of Empires: Ottoman

Rise of Empires: Ottoman

Jan. 24, 2020
Your rating: 0
10 3 votes

Seasons and episodes

1Season 1 Jan. 24, 2020

Synopsis

Sulltan Mehmedi urdhëron krijimin e një topi të fuqishëm për të shembur muret e larta të Kostandinopojës. Nga ana tjetër, Giustiniani përgatit një mbrotje të pathyeshme nga këtij sulmi.

Rise of Empires: Ottoman
Rise of Empires: Ottoman
Rise of Empires: Ottoman
Original title Rise of Empires: Ottoman
TMDb Rating 8.7 19 votes
First air date Jan. 24, 2020
Last air date Jan. 24, 2020
Seasons 1
Episodes 6
Average Duration 50 minutes

Similar titles

Zengin ve Yoksul: Pasuri dhe varferi
Messiah: Profeti
Günahkar: Mëkatari me titra shqip
Sefirin Kızı- Vajza e ambasadorit
Adi: Zehra: Emri im është Zehra
Ateşböceği: Xixëllonja
Aşk Ağlatır: Dashuria të bën të qash
Sevdam Alabora
Hizmetçiler: Shërbyeset
Atiye: Dhurata
Güvercin: Pëllumbesha
Şampiyon: Kampioni