Şahane Damat: Dhëndëri fantastik

Şahane Damat: Dhëndëri fantastik

Dec. 08, 2018
Your rating: 0
9.1 14 votes

Seasons and episodes

1Season 1 Dec. 08, 2018
9.4

Creator

Creator

Cast

Synopsis

StreamSB - Video Platform For You

Melike gënjen familjen e saj në Gjermani në lidhje me punën, shtëpinë dhe të fejuarin e saj Mehmet. Mehmeti është një mjek dhe e fejuara e shefit të saj Iknur. Kur familja e saj vjen në Stamboll, ajo shantazhon Mehmetin që të shkojë së bashku me planet e saj për të mos ekspozuar gënjeshtrat e saj.

Original title Şahane Damat
First air date Dec. 08, 2018
Last air date Dec. 08, 2018
Seasons 1

Similar titles

Ateşböceği: Xixëllonja
Ask 101: Dashuria 101
Darısı Başımıza: Në kokë të beqarve
Ask Yeniden: Dashuri nga e para
Bay Yanlış: Gabimi
Sen Çal Kapımı: Bjeri Derës.

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website