Şampiyon: Kampioni

Şampiyon: Kampioni

Sep. 12, 2019
Your rating: 0
8.7 44 votes

Seasons and episodes

1Season 1 Sep. 12, 2019

Creator

Creator

Cast

Synopsis

StreamSB - Video Platform For You
Şampiyon: Kampioni
Original title Şampiyon
First air date Sep. 12, 2019
Last air date Jan. 12, 2020
Seasons 1
Episodes 16
Average Duration 120 minutes

Similar titles

Rise of Empires: Ottoman
Baraj: Diga
Güvercin: Pëllumbesha
Aşk Ağlatır: Dashuria të bën të qash
Hizmetçiler: Shërbyeset
Günahkar: Mëkatari me titra shqip
Hercai: Zemër e lëkundur
Ateşböceği: Xixëllonja
Atiye: Dhurata
Messiah: Profeti
Azize
Zengin ve Yoksul: Pasuri dhe varferi

(1) comment

  • Anxhela MarkuFebruary 11, 2020Reply

    Ju lutem hapeni episodet 14 15 dhe deri te 20 nuk hapen episodeg

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website