Sefirin Kızı- Vajza e ambasadorit

Sefirin Kızı- Vajza e ambasadorit

Dec. 16, 2019
Your rating: 0
9.7 54 votes

Seasons and episodes

1Season 1 Dec. 16, 2019

Synopsis

Sancar, djali i një kalorësi gariban, dashurohet nga Nare, vajza e një ambasadori që erdhi në Bodrum kur ishte fëmijë. Këta dy fëmijë të kundërt e duan shumë njëri-tjetrin dhe luftojnë për dashurinë e tyre me vite. Përfundimisht vajza shpëton nga djali, por nata Nare zhduket papritur. Askush nuk do ta shohë atë përsëri.

Sefirin Kızı- Vajza e ambasadorit
Original title Sefirin Kızı
TMDb Rating 10 1 votes
First air date Dec. 16, 2019
Last air date Jan. 20, 2020
Seasons 1
Episodes 5
Average Duration 120 minutes

Similar titles

Atiye: Dhurata
Günahkar: Mëkatari me titra shqip
Rise of Empires: Ottoman
Ateşböceği: Xixëllonja
Aşk Ağlatır: Dashuria të bën të qash
Baraj: Diga
Güvercin: Pëllumbesha
Adi: Zehra: Emri im është Zehra
Zengin ve Yoksul: Pasuri dhe varferi
Sevdam Alabora
Babil- Zgjedhja
Azize
%d bloggers like this: