Sen Çal Kapımı: Bjeri Derës.

Sen Çal Kapımı: Bjeri Derës.

Jul. 08, 2020
Your rating: 10
9.5 390 votes

Seasons and episodes

1Season 1 Jul. 08, 2020
9.7

Creator

Creator

Cast

Hande Erçel isEda Yıldız
Eda Yıldız
Kerem Bürsin isSerkan Bolat
Serkan Bolat
Bige Önal isSelin Atakan
Selin Atakan
Çağrı Çıtanak isFerit Şimşek
Ferit Şimşek
Neslihan Yeldan isAydan Bolat
Aydan Bolat
Alican Aytekin isSeyfi Çiçek
Seyfi Çiçek
Evrim Doğan isAyfer Yıldız
Ayfer Yıldız
Anıl İlter isEngin Sezgin
Engin Sezgin

Synopsis

StreamSB - Video Platform For You

Eda, e cila i lidh të gjitha shpresat për arsimin e saj, ballafaqohet me Serkan Bolat, i cili ndërpret bursën e saj të arsimit ndërkombëtar dhe e lë me diplomën e shkollës së mesme. Serkan Bolat i ofron Edës që të kthejë bursën e saj nëse pretendon se është i fejuari i saj për dy muaj. Edhe pse Eda kundërshton ofertën e këtij njeriu pasi ajo e urren atë, ajo duhet të pranojë kur kushtet të ndryshojnë. Ndërsa pretendojnë të jenë të fejuar, Serkan dhe Eda fillojnë të përjetojnë një marrëdhënie pasionante, sfiduese që do t’i bëjë ata të harrojnë gjithçka që ata dinë mirë. Sepse dashuria është e vështirë. Dhe kjo është arsyeja pse është e mahnitshme.

Sen Çal Kapımı: Bjeri Derës.
Original title Sen Çal Kapımı
TMDb Rating 10 1 votes
First air date Jul. 08, 2020
Last air date Jul. 08, 2020
Seasons 1
Episodes 1
Average Duration 120 minutes

Similar titles

Bay Yanlış: Gabimi
Ask Yeniden: Dashuri nga e para
Darısı Başımıza: Në kokë të beqarve
Ask 101: Dashuria 101
Ateşböceği: Xixëllonja
Şahane Damat: Dhëndëri fantastik

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website