Sevdam Alabora

Sevdam Alabora

Feb. 13, 2019
Your rating: 0
9.7 15 votes

Seasons and episodes

1Season 1 Feb. 13, 2019
10

Creator

Creator

Cast

Synopsis

StreamSB - Video Platform For You

Seriali Sevdam Alabora, që interpretohet nga Kadir Doğulu dhe Elçin Sangu, tregon aventurën e dy personave që ndjekin një dashuri të pamundur. Duke u rrotulluar rreth dashurisë midis Gökhan, i cili vjen nga një familje e pasur, dhe Zeynep, vajza e shërbëtorit të fermës, seriali paraqet një histori dashurie dhe mjaft emocionale për audiencën.

Sevdam Alabora
Original title Sevdam Alabora
TMDb Rating 10 1 votes
First air date Feb. 13, 2019
Last air date Feb. 13, 2019
Seasons 1
Episodes 1
Average Duration 120 minutes

Similar titles

Ask Yeniden: Dashuri nga e para
Aşk Ağlatır: Dashuria të bën të qash
Rise of Empires: Ottoman
Adi: Zehra: Emri im është Zehra
Baraj: Diga
Hizmetçiler: Shërbyeset
Zengin ve Yoksul: Pasuri dhe varferi
Günahkar: Mëkatari me titra shqip
Messiah: Profeti
Azize
Atiye: Dhurata
Ateşböceği: Xixëllonja

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website