Babil- Zgjedhja

Babil- Zgjedhja

Jan. 17, 2020
Your rating: 0
8 40 votes

Seasons and episodes

1Season 1 Jan. 17, 2020

Synopsis

Babil- Zgjedhja
Original title Babil
First air date Jan. 17, 2020
Last air date Jan. 17, 2020
Seasons 1
Episodes 2
Average Duration 120 minutes

Similar titles

Aşk Ağlatır: Dashuria të bën të qash
Rise of Empires: Ottoman
Baraj: Diga
Güvercin: Pëllumbesha
Sefirin Kızı- Vajza e ambasadorit
Zengin ve Yoksul: Pasuri dhe varferi
Günahkar: Mëkatari me titra shqip
Ateşböceği: Xixëllonja
Hercai: Zemër e lëkundur
Atiye: Dhurata
Messiah: Profeti
Adi: Zehra: Emri im është Zehra