Atiye: Dhurata

Atiye: Dhurata

Dec. 27, 2019
Your rating: 0
9.6 9 votes

Seasons and episodes

1Season 1 Dec. 27, 2019
10

Video trailer

Synopsis

Atiye: Dhurata
Original title Atiye
TMDb Rating 8.1 8 votes
First air date Dec. 27, 2019
Last air date Dec. 27, 2019
Seasons 1
Episodes 8
Average Duration 45 minutes

Similar titles

Babil- Zgjedhja
Günahkar: Mëkatari me titra shqip
Sefirin Kızı- Vajza e ambasadorit
Ask Yeniden: Dashuri nga e para
Azize
Şampiyon: Kampioni
Zengin ve Yoksul: Pasuri dhe varferi
Rise of Empires: Ottoman
Aşk Ağlatır: Dashuria të bën të qash
Sevdam Alabora
Adi: Zehra: Emri im është Zehra
Güvercin: Pëllumbesha
%d bloggers like this: